english
Počet fotografií: 1136
Poslední fotka
nahled 13:40 24.07.2024

Modelingová agentura

Autorem galerie je Ondřej Dobiáš, založena dne 5.7.2006 v 11:06.

Služba Popis služby Počet Cena Doba zhotovení
Setkarta vizitka modelky – přidává se k booku; 8 ateliérových fotografií na jednom oboustranném tvrdém listu ve formátu A5 s uvedenými mírami a kontakty na modelku, obvykle vyžadována castingovými a modelingovými agenturami 6 x Setkarta 2200,– 3 hod.

Občas mě někdo osloví, jestli jako fotograf nevím o nějaké modelce či modelovi a prosí mě o kontakt. Tento postup byl zdlouhavý a časově náročný, proto jsem se rozhodl založit modelingovou agenturu MODELS-AGENCY, kde si případní zájemci sami budou moci vybrat a kontaktovat modely a modelky.

Modelky a modelové chcete se přidat do naší modelingové agentury? A to v případě nafocení booku nebo SETkarty zcela ZDARMA. Nechte si u nás nafotit a vyrobit Setkartu + registraci na MODELS-AGENCY cca **6 fotek za výhodnou cenu 1700 Kč.

SETkarta – přidává se k booku – 2 – 6 fotografií na jednom listu ve formátu A5 s uvedenými mírami k lehkému zařazení do kartotéky v agenturách.

Další fotografie: 1-9
Náhled
Náhled
Náhled
Náhled
Náhled
Náhled
Náhled
Náhled
Náhled
Další fotografie: 1-9
Profesionální fotograf pro modeling, reklamní foto   |   Photographer for modeling, advertisement photos - dovolená na jachtě - Fotograf pro reportáž a dokument